Fellga

Shitet nga: Rinor 19 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga per te gjith llojetve Bmw. Jon 225/45/17 veres 195/65/15 dimrit me goma te reja jonn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim