Fellga

Shitet nga: Burhan 20 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne te Aluminit me goma te veres.
Fellnet i kan nga 4 vrima dhe jan per Alfa Rome , Fiat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim