Fellga

Shitet nga: Denis 14 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 15-she VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim