Fellge te aluminit per mercedes 16 coll

Shitet nga: Xxxxxxx 17 Nën 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes c e clase 16 coll
Jan te sapo ardhura nga Gjermania, nuk jan te lakuara askund.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim