Fellge

Shitet nga: Hyzri 15 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellget 16 Bejm edhe nderrim me te Golfit 4 shih fotot.




.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim