Fellna 15

Shitet nga: faruk 29 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira dhe te ruajtshme 15 - she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim