Fellne 16 Coll me 5 vrima

Shitet nga: ALBAN 25 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 4 copa me Goma të përdorura 16 coll me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim