Fellne dhe goma

Shitet nga: naim 26 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felln 2par jan 14 golf pasat etjera qmimi i 14njana par jan 100 euro njana par 80 euro. Nipar jan 16 jan shum te mira me qmim 140 euro kurse 1 par jan 15 me qmim 220 euro si dhe disa lloje te gomav te ndryshme 13 14 15 dhe 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim