Fellne dhe goma 18

Shitet nga: XXXXXX 21 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne dhe goma 18 te ardhura nga zvicrra per ma shum informata kontaktoni ne 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim