Fellne te mira 15 coll

Shitet nga: r.h 17 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   199 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
feellne bmw 15 me guma te mira viber 44 194 002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim