Fellne

Shitet nga: avdyl 23 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me goma komplet 17 coll per golf 4 etj
munsdi nrrimi me fellne per gof 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim