Fellne

Shitet nga: Bujar 06 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te ardhura nga gjermania me goma m+s per golf 5 6 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim