Fellne

Shitet nga: Muhamet 13 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 17 jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim