Fellne

Shitet nga: Bahri 19 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim