Fellne

Shitet nga: Behar Topalli 28 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellne 13coll, jane shum te bukura qe mund ti shihni edhe vete ne foto. Ato i kan edhe gomat e veres.

-QMIMI I DISKUTUESHEM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim