Fellne

Shitet nga: Lindi 21 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per passat golf 5-6-7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim