Fellne

Shitet nga: Irfan 27 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht 17 per opel per ma shum imfortmata kontakton ne wacap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim