Fellne

Shitet nga: flamur 13 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per golf 6 16 veq fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim