Fellne 13 me 3 shtrafa

Shitet nga: altini 19 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 13 me 3 shtrafa ne gjendje te mire

20 ero copa baj ndrrim edhe me naj Tel shtoj pare nese eshte nevoja mvaret prej telfonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim