Fellne 13 te hekurit

Shitet nga: Fellne 13 12 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 13 te hekurit, jan te rujshum dy copa jan me guma dy jan pa goma, bandasht jan original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim