Fellne 13Collo

Shitet nga: Behar 28 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Fellne 13collo, jane shum te bukura siq mund ti shihni edhe ne foto. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim