Fellne 14 m+s

Shitet nga: Liridon Syla 17 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14 m+s ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim