Fellne 14 per Reno Clio ndrrim i mundshem me 16

Shitet nga: Gani 02 Qer 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per Renault Clio 14 me goma te veres gomat Continental jan shume te mira si ashtu edhe fellnet
Bej nderrim edhe me fellne 16 me 5 shtrafa per VW

044 343 231.... ose viber +37744343231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim