Fellne 14 per audi

Shitet nga: andi 30 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 14-she per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim