Fellne 14

Shitet nga: BEKA 31 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   49 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te perdorura por ne gjendje shume te mire. Jane te ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim