Fellne 15 ' Renault

Shitet nga: ardian 20 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( Autec phoenix ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma shum te mira te veres 195.65.r15
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Renault
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim