Fellne 15 ' Audi

Shitet nga: Besian 11 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat dhe Fellnet 215/45R15 (15-tshe )

gomat jane te veres dhe jane te ballansuara te gjitha

Pres Bleres Serioz nr kontaktus 044 453 236
+386 49 680 535 + ( Viber )

Jan me 4Vrima
Fellnet Bajne per kto vetura
Audi Peugeot Citroen Ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim