Fellne 15 ' Opel

Shitet nga: ardian 19 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( Original Opel ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma te reja M+S Hankook 195.65.r15
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Opel
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim