Fellne 15 '

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( Original Audi ) te sapo ardhura nga gjermania ,
pa guma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi

Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim