Fellne 15

Shitet nga: salih 07 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 she per wolksvagen shume te rujtne MIRAGE ga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim