Fellne 15 boj ndrrim me fellne 14

Shitet nga: Fellne 06 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 jon te mira bojn per golf 1, golf 2, golf 3 gomat i ka të hargjune boj ndrrim me fellne 14 ose me pare kesh 150 euro qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim