Fellne 15 inq 5 copa per opel

Shitet nga: Qail 28 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 inq 5 copa
ne gjendje te rregullt per opel
qmimi i fundit 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim