Fellne 15

Shitet nga: dardan 25 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet kan qen te montume ne mercedes jan te pa pastruara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim