Fellne 15

Shitet nga: Adnan qosa 26 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr i madhesise eshte 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim