Fellne 15

Shitet nga: Faton 22 Krr 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me guma per golf 2/3 etj..
Viber .+37744572368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim