Fellne 16 ' BMW

Shitet nga: ardian 10 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Aluett ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me goma te reja M+S Continental 205.55.r16
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave :BMW
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim