Fellne 16 ' Alfa Romeo

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Alfa Romeo ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma te reja te veres Goodyear 205.55.r16
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Alfa Romeo
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim