Fellne 16 ' Opel

Shitet nga: ardian 19 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Rial Flair-Opel ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma m+s shum te mira Goodyear 205.55.r16 ,
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Opel
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim