Fellne 16 '

Shitet nga: Ardian 10 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 ' , AZEV , te sapo ardhura nga gjermania
me goma shum te mira te veres 205.45.r16
Me garancion Me 4 vrima
Ju bajn veturave te Japanit : Nissan ...

MADE IN GERMANY
Per informata me te hollsishme kontaktoni numrin e telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim