Fellne 16 Goma 15

Shitet nga: xheml 15 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma koplet me bandash alumini 205/55 R 16 me qmim 180 ero
dhe goma pa bandash 195/65 R 15 me qmim 100 ero

gomat jan shum pak te perdorura

qmimi i dskutushem
bej drim edhe me maqin per larjen e veturave te vogel edhe viber +37744465203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim