Fellne 16 per opel astra H vectra C signum

Shitet nga: avni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 coll orgjinal per opel astra H,vectra C,signum,insignia etj per me shum info ne tel +37744126262.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim