Fellne 16

Shitet nga: Nazmi 15 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 16 me gjith goma.Fellnet jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim