Fellne 16 coll per golf 4

Shitet nga: Hasan 18 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellne jan shum te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim