Fellne 16 mundesi ndrrimi

Shitet nga: Edi 01 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 per pezho me goma te veres boj edhe ndrrim me naj par 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim