Fellne 16

Shitet nga: Nazi 15 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet 16-she me gjith goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim