Fellne 16

Shitet nga: Nazmi 06 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet numer 16 me gjithe goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim