Fellne 16

Shitet nga: Nazmi 04 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet Nr.16 me gjithe goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim