Fellne 16

Shitet nga: Nazmi 20 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 16 me gjithe goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim