Fellne 16

Shitet nga: Nazi 28 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 16 me gjithe goma ,fellnet jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim