Fellne 17 ' Audi

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Audi a3 Original ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
Pa goma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim